Jaunumi‎ > ‎

Updated: BuenaVista Salsateque & Bachata workshops Friday 23 November

Publicēja 2012. gada 20. nov. 05:59Valentins Bailarico   [ atjaunināts 2014. gada 13. febr. 12:11 ]
The place to be this Friday – BUENAVISTA CLUB with Bachata Moderna workshops and FREE SALSATEQUE party with DJ Yuris! This Friday just before party we will teach new nice Bachata Moderna routines for all dance levels starting from improvers and higher.

Program:
20:00 – 20:45 – Bachata Moderna workshop (classic Bachata improvers & higher) 
20:45 – 21:30 – Bachata Moderna workshop (intermediate & advanced) 
(Valentins & Eva, BailaRico)


21:30 – 03:00… – Party with the best Salsa, Mambo, Bachata, Cha-cha, Kizomba, Semba and Latin pop music with DjYuris

Entrance fee:
3 Ls – workshops
FREE PARTY ENTRANCE!

BUENAVISTA – it’s new place with Cuban atmosphere in the heart of old town (Jana iela 8, Riga, Latvia). Every Friday great workshops with BailaRico, the best music selection from Dj-Yuris Riga and from 6pm – 9pm Havana club promo with special prices for Mojito! Nepalaid garām – šo piektdien 23.novembrī Salsatēka klubā BUENAVISTA kopā ar DJ Yuris un meistarklases kopā ar Baila Rico! Šo piektdien būs Bachata Moderna, jeb modernā Bačatas stila nodarbības, kuras būs veltītas jaunu un skaistu  deju elementu apguvei tieši pirms tusiņa. Nodarbības paredzētas dejotāju līmeņiem sākot ar klasiskā Bachatas stila priekšzināšanām un augstāk. Uzsvars tiks likts uz vadīšanu kungiem un sekošanu dāmām,  mēs  demonstrēsim jaunas lietas, kas ir mūsu radošā darba rezultāts – tās  nav rādītas agrāk Latvijā un ārpus tās.

Programma:
20:00 – 20:45 – Bachata Moderna (ar priekšzināšanām klasiskajā bačatā un augstāk)
20:45 – 21:30 – Bachata Moderna (vidējais un augstākais līmenis)
(pasniedzēji – Valentīns & Eva, BailaRico )

Iejas maksa:
3 Ls – nodarbība
PARTY BEZ MAKSAS!

BUENAVISTA – tas ir jauns klubs ar autentisku Kubas atmosfēru pašā Vecrīgas sirdī (Jāņa ielā 8). Katru piektdienu lieliskas meistarklases kopā ar deju skolas BailaRico pasniedzējiem, labākā mūzikas izlase no DJ Yuris un no 18:00 – 21:00  Havana club promo akcija  ar Mojito par īpašu cenu!


 Comments