Jaunumi‎ > ‎

Papildināta informācija! 8 nodarbību kurss "Ceļojums Bachata Moderna pasaulē" – no 10.aprīļa notiks plašā un mūsdienīgā studijā Kofeins.lv - Matīsa ielā 16!

Publicēja 2013. gada 3. apr. 01:43Valentins Bailarico   [ atjaunināts 2014. gada 13. febr. 12:11 ]
Vērtīga informācija visiem esošajiem un topošajiem romantiskās un kaislīgās dejas  Bachatas piektitējiem - esošajiem un topošajiem Bachatero!

Pirmo reizi Baltijā - deju skolā BailaRico no 10. aprīļa Trešdienās plkst. 19:00 - 20:15 startē jauns 8 nodarbību kurss "Bachata Moderna" (modernais Bačatas stils) - sākot no pamatiem līdz augstākajam līmenim.

Bachata Moderna, jeb modernais Bačatas stils ir tradicionālās Bačatas attīstības nākamais etaps. Attīstoties bačatas mūzikai, arī deja ir evulucionējusi. Bachata Moderna raksturo dāžādu veidu krusteniski likti soļi, kas tiek izpildīti uz pirmo, otro un trešo sitienu mūzikā. Deja ietver sevī citu deju elementus, kas tiek dejoti Bačatas mūzikas ritmā, piemēram, Bačata-Tango, Zouk, Ča-ča un citu deju elementus. Tas bagātina tradicionālo Bačatu un rada pilnīgi jaunu šīs dejas noskaņu.

Tā kā esat pieteikušies kuplā skaitā, Bachata Moderna kurss notiks plašā un mūsdienīgā studijā "Kofeins.lv" Matīsa ielā 16! Ideāls grīdas segums, spoguļi, jaudīga skaņas aparatūra un galvenais - visiem pietiks vietas!

Pasniedzēji: Valentīns & Eva

Tā kā vēlamies nokomplektēt grupu ar līdzīgu partneru attiecību, cenas būs ļoti pievilcīgas tiem, kas atradīs sev partneri:

- 44 Ls pilns kurss pārim (puisis, meitene) / 2,75 Ls - 1 nodarbība
- 28 Ls pilns kurss vienam cilvēkam / 3,5 Ls - 1 nodarbība
- 4 Ls - 1 atsevišķa nodarbība

Tā kā vietu skaits ir ierobežots, obligāti jāpiesakās, rakstot uz valentins@bailarico.com . Priekšroka tiem, kas pāri būs atraduši!

Facebook notikums: https://www.facebook.com/events/293561350774790/ 


Studija "Kofeins.lv" ir radošā darbnīca ar mūsdienīgām iespējām. Turpat Svētdienās notiek Ņujorkas salsas vakari "Respect The 2nd Beat" ietvaros:Comments