Jaunumi‎ > ‎

Salsas labdarības pasākums 2.janvārī

Publicēja 2015. gada 5. sept. 04:06Raimonds Balins   [ atjaunināts 2015. gada 28. dec. 01:58 ]

Jau ceturto gadu notiks Salsas labdarības pasākums. Vienojoties un sadarbojoties kopā ar visām salsas skolām Rīgā, katru gadu mēs vācam naudiņu un iepriecinām kāda cilvēka sirsniņu! Šogad tas būs Aleksandrs jaukus un sirsnīgs puisis, kurš ,kā mēs visi , mīl deju, taču ,diemžēl, vairs nespēj un nespēs dejot!

Aleksandrs bija talantīgs dejotājs, taču pirms 5 gadiem viņu piemeklēja liela nelaime.Aleksandram diagnosticēja nervu sistēmas bojājumus, kas nozīmē, ka ar laiku visi audi ķermenī pārstāj funkcionēt. Jaunietis bija spiests pamest studijas un aizmirst dejošanu. 2 gadus Aleksandrs lietoja stipras antibiotikas, kas tikai pasliktināja viņa veselību. Aleksandrs vairs nespēja staigāt un tagad pārvietojas invalīdu ratiņos. Ārsti Latvijā neredzēja iespēju cīnīties ar šo slimību, tādēļ tagad Aleksandrs dzīvo Grieķijā, kur par jaunieti rūpējas viņa ģimene. Ir nepieciešami lieli naudas līdzekļi, lai iegādātos visus nepieciešamos medikamentus Aleksandra ikdienas vajadzībām, nerunājot par jaunām ārstēšanas metodēm, kas varētu uzlabot viņa veselību.

NEPALAID GARĀM!
Ieeja no 21:00 – 22:00
(Iesildīsimies kopā ar Bachatu, Kizombu 50/50)

Šovprogramma sākas 23:00

Jauni šovi!(Laura&Nauris, AGUA, MamboLoco, BachataFever, Snikers un Nastja, Avik Parkour, Tanec.lv utt.)

Karstasinīgas dejas līdz rītam ar labāko mūziku :
(Salsa, Bachata, Kizomba, Chacha, Cuban )

Palīdzot citiem ,mēs palīdzam paši sev un visi kopā mēs spējam izdarīt daudz vairāk, nekā spējam iedomāties!

Mūzika visām gaumēm kopā ar : DJ-Roberto Riga, Dmitry Nedovis, Dmitrijs Cerenkovs, DjRaimo Raimonds Horst, Aleksandr Tit, un AGUA !!!

Minimālais ziedojums: 5 Eur

https://www.facebook.com/events/199446893724772/

Comments