100% Vinyl Salsa party - Respect The 2’nd beat & Pachanga

Publicēja 2013. gada 11. apr. 06:16Raimonds Balins   [ atjaunināja Valentins Bailarico 2013. gada 13. apr. 06:52 ]
Jūsu uzmanībai šīs svētdienas viesis - Mr. Pachanga un party DJ Yuris ar platēm!


Pačangas vai charangas un otrādi mūzika, ir radīta Kubā vēlīnajos 50-tajos.Tas ir arī viens no tā saucamajiem, afro–karību izcelsmes mūzikas un deju stiliem līdzīgi kā mūsu visiem iemīļotā salsa, rumba, bachata, chacha un savu muzikālo briedumu sasniedz NYC, salsas zelta ēras laikā. Šim stilam raksturīgas jautras un dzīvespriecīgas noskaņas.

Kaut arī pachanga īpaši nerespektē mambo un tās 2-nieku (tā atšķirībā no On2 tiek dejota akcentējot mūzikā down-beat, t.i., 1357 spēcīgos sitienus), tomēr tā jāprot, tā tiek atskaņota jebkurā kārtīgā Salsa party, tās pamatsoļus zin jebkurš sevis cienošs salsas dejotājs, ak jā ,arī mambo krusttēvs Eddie Torres to visai īpaši promotē.

Pacanga-charanga motīvus bieži var dzirdēt ari salsas kompozīcijās. Ko tad darīt?! Stāvēt un bezpalīdzīgi noraudzīties kā tavs deju partneris pēkšņi sāk “a funy and happy-go-lucky dance solo shines”...

Šeit ir padoms - tā jāapgūst!

Tādējādi, šo svētdien mūs gaida īsts gardums – NY Salsa On2 nodarbības tiks papildinātas ar pachanga pamatsoļu apgūšanu kopā ar BailaRico, NY Salsa party mūziku liks Dj Yuris, kas spēlēs TIKAI NO PLATĒM (Salsa, Mambo, Charanga / Pachanga, Bachata, Cha-Cha), priekam un labākai apgūšanai mūs gaida arī Pachanga animācija kopā ar MamboLoco!

Lūk Programma:

http://www.facebook.com/events/355921671180409/

Comments