Salsa Soul train ‘ 70 – Baila Rico 6-tās dzimšanas dienas Grand Party

Publicēja 2014. gada 13. febr. 14:01Valentins Bailarico   [ atjaunināts 2014. gada 13. febr. 14:05 ]

Visi sociālo latino deju dejotāji laipni aicināti kopā atzīmēt deju skolas Baila Rico sesto dzimšanas dienu! Mēs esam sagatavojuši jums pārsteidzošu un traku Salsas un citu latino deju nedēļas nogali no 14. līdz 16.Februārim. Jūs gaida 3 vakara tusiņi un deju nodarbībām bagāta nedēļas nogale ar īpašiem viesiem – Mark-Anthony Sheppard (Kanāda / Ukraina), JazzHand dance company (Latvija) un citiem lieliskiem viespasniedzējiem!

Ņemot iepriekšējā gada panākumus, arī šogad mēs turpinām gūt iedvesmu no 70-to gadu mūziķiem, dejotājiem un tā laika neatkārtojamā stila. Tātad, šogad mūsu trakā pasākuma tēma ir „Salsa Soul train of 70- ties, Vol2”!

70-tie gadi, tas ir laiks, kad uzleca tādas mūzikas zvaigznes kā Maikls Džeksons, Džeims Brauns un citi lieliski dziedātāji un dejotāji ar īpašu - tam laikam raksturīgo Funk deju stilu. Viens no populārākiem tā laika TV raidījumiem saucās „Soul train” (Dvēseles vilciens), ar lielisku tā laika Soul un Funk mūziku, trakulīgām dejām un prieku. Tātad... atkarībā no jūsu iespējām un radošuma, uz jubilejas lielo balli 15. Februārī mēģiniet iejusties 70-to gadu tēlā, piemēram, ar apģērbu, frizūru un tamlīdzīgiem 70-to gadu aksesuāriem. Smelieties dažas „Soul train” idejas mūsu plakātā un Youtube. Atceries galveno – nebūt garlaicīgam 70-gadu Salsas tusiņā! Bez tam, esam sagatavojuši jums īpašu ainimāciju ikvienam „Soul train” stilā. Būs jautri!

FACEBOOK NOTIKUMS: https://www.facebook.com/events/1449853241893321/

DJ:
Īpašais viesis DJ Guy-Raphael (USA/EST)
Rezidentais DJ Roberto

Mūzika: Salsa, Bachata, Kizomba, Cha-Cha un Boogaloo, „dzīvo” Salsas mūzikas instrumentu perkusijas!

PROGRAMMA:
20:30 – 21:30 Cha-Cha & Boogaloo nodarbība ar īpašo viesi Mark-Anthony
21:30 “Soul train” pienāk… ceļojums un tusiņs līdz 03:00!
22:00 Šovi, animācija, dzimšanas dienas kūka and prieks kopā būt!

Jūs gaida atraktīvi deju šovi, liela daļa no tiem būs pirmizrādes, īpaši viesi un meistarklases, animācija, kūka un daudz kas cits - garšīgs un interesants!

IEEJAS MAKSA:
5 EUR – pasākuma biļete iepriekšpārdošanā līdz 6.februārim (party + nodarbība)
7 EUR – pasākuma biļete uz vietas (party + nodarbība)

Par pasākuma un nodarbību biļetēm iepriekš-pārdošanā lūdzam kontaktēties pa e-pastu valentins@bailarico.com , tel. +371 26550372

Esat gatavi trakai nedēļas nogalei ar grīdu dedzinošām party līdz rītam!

Iepriekšējā gada Salsa Soul Train video:We are glad to invite all Latin social dance lovers to celebrate dance school Baila Rico 6-th birthday together! We have prepared for you absolutely amazing Latin dance and body movement weekend on 14 – 16 February! There will be 3 parties and many workshops with special guests – Mark-Anthony Sheppard (Canada / Ukraine), JazzHand dance company (LV) and more to folow all weekend long!

After great success last year, we continue to get inspired by musicians, dancers and style of 70-ties, so our crazy evening theme for the Grand party on February 15th this year will be "Salsa Soul Train of '70-ties, Vol2”. That is tribute to musicians and style of 70-ties when raised such stars like Michael Jackson, James Brown and other great singers and dancers. That was a time when there was popular TV program called "Soul train" with funky dances, music and fun. So depending to your possibilities and creativity, try to choose your dress code that look in funny style of 70-ties.... Check some ideas of Soul train in Youtube and our party poster. Remember main idea - not to be boring on the SALSA party with style of 70-ties! :) Also, we have prepared special "Soul train, Vol2" animation for everybody. THAT WILL BE REALLY FUNNY! 

FACEBOOK EVENT: https://www.facebook.com/events/1449853241893321/ 

DJ:
Special guest - Dj Guy-Raphael (US/EST)
Resident Dj Roberto (LV)
Music: Salsa, Bachata, Kizomba, Cha-Cha & Boogaloo, live percussions!

PROGRAM:
20:30 – 21:30 Cha-Cha & Boogaloo All levels workshop with Mark-Anthony
21:30 Soul train arrives… journey and party till 03:00!
22:00 Showtime! Shows, animation, B-day cake and fun together! Also there will be new and unseen show premieres from local and international dancers!

PARTY PLACE: 
HI-Centrs, Maskavas iela 1
(big parquet dance floar, great sound and lighting system installed specially for this event).

ENTRANCE FEE:
5 EUR - party early bird till February 6th (party + workshop) 
7 EUR at the door (party + workshop)

Please contact by e-mail valentins@bailarico.com or by phone +371 26550372 about early birds and weekend full-passes.

GET READY FOR BURNING DANCE FLOOR PARTY ALL NIGHT LONG, YOU WILL REMEMBER IT! 

 Soul Train video:

Comments