Par Baila Rico

Bailarico ir viena no pirmajām un arī lielākajām salsas deju skolām Rīgā, kura savas 12 gadu pastāvēšanas laikā ir apvienojusi daudzus talantīgus un radošus pasniedzējus un dejotājus. Ne vien daudzskaitlīgas salsas grupas, bet arī šajos gados tika organizēti arī spožākie Rīgas salsas pasākumi. Bailarico ar salsas šoviem uzstājas gan Latvijā, gan arī ārpus tās - festivālos, privātos un publiskos pasākumos.
No iesācēja līdz ekspertam, nodarbības tiek pasniegtas pēc īpašas pašu izstrādātas apmācību metodikas (Salsa syllabus). Syllabus sevī ietver labāko salsas pasaulē un arī citās dejās sastopamā, ietverot stājas, ķermeņa izjūtas, balansa, dejotāju kontakta, ritma izjūtas, griezienu tehnikas, izskaistinājumus u.c. dejā svarīgos aspektus. 

Pasniedzēji

Aija un Raimonds

YouTube video


Raimonds ir deju skolas Baila Rico dibinātājs, dejotājs un instruktors ar daudzu gadu pieredzi. Viens no ietekmīgākajiem Salsas deju instruktoriem, kas dejo jau no sociālo latīņamerikas deju pirmssākumiem Latvijā. Viņa dejas stils un harizma ir ietekmējusi un motivējusi daudzus cilvēkus apgūt Salsu, Bachatu un Cha Cha un nepārtraukti attīstīties.

Aija ir bijusi sporta deju dejotāja, ir ar ļoti labu tehnisko bāzi un ir ļoti iemīļota starp dejotājiem savas attieksmes un izsmalcinātās sekošanas tehnikas dēļ.


Raimonds un Aija dejo un pasniedz kopā 3 gadus. Viņi abi ir patiesi Salsas On2 cienītāji, kur abu dejā valda saskaņa, enerģija un patiesa dejas baudīšana. Nodarbībās Raimonds ar Aiju māca ne tikai deju, bet arī attieksmi, jo tikai smaidot un patiesi baudot mūziku, salsa sniegs visu savu enerģiju un dzīvesprieku!
 
Evija dejo kopš piecu gadu vecuma. Lūk ko viņa stāsta par sevi: "Mana ikdiena vairs nav iedomājama bez dejas klātbūtnes. Deja dod prieku, enerģiju un iespēju padarīt dienu labāku. Kopš 16 gadu vecuma radās vēlme dalīties savās zināšanās ar citiem, ko sāku arī realizēt, pasniedzot deju nodarbības bērniem un vēlāk arī pieaugušajiem. Nu jau desmit gadus esmu deju pasniedzēja.

Salsas pasaulē tiku ievesta gluži nejauši, nezinot par to neko. Taču šīs dejas vilinājums bija tik spēcīgs, ka tās pamatus apguvu samērā ātri, apmeklējot nodarbības deju kongresos ārpus Latvijas, kā arī strādājot ar sevi individuāli. Joprojām regulāri turpinu apmeklēt deju kongresus Eiropā, tādējādi apgūstot arvien jaunas vēsmas dejā.
Vistuvākais man ir Salsas NY on 2 stils, bet dejoju arī LA On1 stilu. Nesen nācis klāt vēl kāds mazs projekts – BailaRico šovgrupa. Centīsimies Jūs turpmāk salsas pasākumos iepriecināt ar nelieliem priekšnesumiem. Tiekamies uz deju grīdas!"


Laura un Nauris

Laura un Nauris ir aizrautīgi dejotāji un deju instruktori deju studijā “Bailarico”, kas dejo un vada nodarbības gan Latvijā gan ārpus tās. Abi dejo jau daudzus gadus un ir apguvuši dažādus deju stilus – Latīņamerikas dejas, afro, džezu, moderno deju, house, street-dance utt.


Laura un Nauris ar saviem priekšnesumiem ir priecējuši daudz uzņēmumu, privāto pasākumu, kāzu, sporta spēļu un dažādu svētku viesus. Viņu dejas ir enerģiskas, emocionālas un aizraujošas, savā izpildījumā viņi vienmēr ir dažādi, atšķiras ar savu neatkārtojamo un izmeklēto gaumi.

Laura ir pabeigusi Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmiju, profesionālā augstākās izglītības programmu „Deju un ritmikas skolotājs” un ieguvusi „Profesionālo bakalaura grādu izglītībā un deju un ritmikas skolotāja kvalifikāciju” un  maģistra grādu “Dejas pedagoģijā”.


  „Mums vienmēr deja ir bijusi aizraujošs ceļojums, ar ko vienmēr esam gatavi dalīties. Nāciet uz nodarbībām un mēs apsolām, ka izbaudīsiet katru mirkli!”
 


Comments