Par BailaRico

Bailarico ir viena no pirmajām un arī lielākajām salsas deju studijām Rīgā, kura savas 12 gadu pastāvēšanas laikā ir apvienojusi daudzus talantīgus un radošus pasniedzējus un dejotājus. Ne vien daudzskaitlīgas salsas grupas, bet arī šajos gados tika organizēti arī spožākie Rīgas salsas pasākumi. Bailarico ar salsas šoviem uzstājas gan Latvijā, gan arī ārpus tās - festivālos, privātos un publiskos pasākumos.

No iesācēja līdz ekspertam, nodarbības tiek pasniegtas pēc īpašas pašu izstrādātas apmācību metodikas (Salsa syllabus). Syllabus sevī ietver labāko salsas pasaulē un arī citās dejās sastopamā, ietverot stājas, ķermeņa izjūtas, balansa, dejotāju kontakta, ritma izjūtas, griezienu tehnikas, izskaistinājumus u.c. dejā svarīgos aspektus. 

Raimonds ir deju studijas BailaRico dibinātājs, dejotājs un instruktors ar daudzu gadu pieredzi. Viens no ietekmīgākajiem Salsas deju instruktoriem, kas dejo jau no sociālo latīņamerikas deju pirmssākumiem Latvijā. Viņa dejas stils un harizma ir ietekmējusi un motivējusi daudzus cilvēkus apgūt Salsu, Bachatu un Cha Cha un nepārtraukti attīstīties.

Aija ir bijusi sporta deju dejotāja, ir ar ļoti labu tehnisko bāzi un ir ļoti iemīļota starp dejotājiem savas attieksmes un izsmalcinātās sekošanas tehnikas dēļ.